A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Буцький політехнічний професійний ліцей"

Матеріально-технічне забезпечення

Державний навчальний заклад «Буцький політехнічний професійний ліцей» оснащений сучасними навчальними кабінетами (в тому числі предметними), укомплектованими партами та стільцями для кожного здобувача освіти; робочим місцем педагогічного працівника, класними дошками, в тому числі інтерактивними. Освітній процес з усіх предметів в достатній мірі забезпечений засобами наочності (презентації, плакати, схеми, таблиці, портрети вчених, карти, математичні фігури тощо), необхідним технічним і технологічним обладнанням, значна частина якого зосереджена в навчальних аудиторіях з мультимедійним обладнанням. В ліцеї працює комп’ютерний кабінет, в якому встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Комп’ютерний кабінет

підключений до мережі Інтернет. В Ліцеї працює точка доступу до мережі Інтернет. Комп'ютерний кабінет відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно - комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Крім основних навчальних кабінетів ліцей має директорат (кабінет директора, заступника директора, приймальню), навчально-методичний кабінет (для педагогічних працівників), медичний пункт, спортивну залу. На території навчального закладу працює бібліотека. А також в ліцеї є їдальня обладнана необхідним технологічним і холодильним обладнанням згідно з санітарними нормами.

Будівля, в якій розміщений Ліцей, обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування ДНЗ «Буцький ППЛ». Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати навчально- виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Підтримка і розвиток матеріально-технічної бази ліцею є одною з основних умов успішного здійснення освітнього процесу.

Дата: від до Скинути

Гуртожиток

Гуртожиток Державного навчального закладу "Буцький політехнічний професійний ліцей"  знаходиться за адресою: Черкаська  область Уманський район селище Буки вулиця Лісова  

13:32 26.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень