A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад
"Буцький політехнічний професійний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

Флешмоб #МОЯПРОФЕСІЯ

Сьогодні суттєво зростає престиж робітничих професій та перспективи подальшого працевлаштування за робітничою професією, відновлюється статус робітника в суспільстві.

12:41 21.06.2024

Душа України

Вікторія Нікандрова,  учениця ІІІ курсу, взяла участь у II Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі мистецтв "Душа України". Вікторія талановита в усьому. І знову  перемога! Українська душа – це невичерпне джерело натхнення, сили та краси. Вона відображається в кожному творі мистецтва, в кожній мелодії, в кожному слові.

15:37 17.06.2024

Європейський туризм на мапі Черкащини

Здобувачі освіти ДНЗ "Буцький ППЛ" взяли участь у ІІ Черкаському обласному  фестивалі-конкурсі "Європейський туризм на мапі Черкащини". Залучення талановитої молоді до пошукової, творчої, дослідницької діяльності, присвяченої туристичним об'єктам Черкащини, увінчалася успіхом.

13:35 14.06.2024

Програма ментального здоров'я "Ти як?"

Для педагогічних працівників та здобувачів освіти навчального закладу були проведені практичні заняття: п'ять тематичних уроків за матеріалами програми ментального здоров'я "Ти як?". Мета занять: розпізнавати свої емоції; навчатися вправ та практик, щоб впоратися зі стресом, страхом та тривогою.

14:57 30.05.2024

День Героїв

День Героїв – це день пам’яті всіх Захисників, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Це свято величі духу українського народу за волю України та є символом незборимості української нації. Сьогодні цей день присвячений кожному, хто боронить рідну землю від російських окупантів, які зазіхнули на квітучі землі України. Колектив навчального закладу та здобувачі освіти поклали квіти на Алеї Слави та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Героїв. Нехай на нашій землі якнайшвидше запанує мир і злагода!

10:35 23.05.2024

Міжнародний день біологічного  різноманіття

22 травня - Міжнародний день біологічного  різноманіття. У кінці навчального року здобувачі освіти підбили підсумки позаурочної   роботи з питань формування та розвитку екологічної компетентності. Учні протягом  року брали участь у акціях: " Квіти від випускників"," Зелений листок" . Працювали над проєктами: "Сортування сміття", " Стан ґрунтів на території смт Буки", "Стан питної води на території смт Буки". Було проведено дослідницьку роботу з екології. Ліцеїсти   насаджували квіти та кущі калини біля начальних корпусів і гуртожитку. Екологічна компетентніть - це здатність людини до практичного вирішення екологічних завдань.

11:22 22.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень